Vilniaus betono gaminiai

Apie mus

 

UAB „Vilniaus betono gaminiai“


Vilniaus betono gaminiai - betoninių HAUS blokelių gamybaHaus produkcija gaminama naujoje modernioje gamykloje pagal specialią tradicinę technologiją – šaltą betono liejimą ir natūralų džiovinimą.

Savo ypatingas savybes Haus gaminiai įgyja proceso metu naudojamų novatoriškų betono paruošimo ir vibracijos technologijų dėka.

Pažangiausia automatizuota technologinė linija, neaukšta sudėtinių medžiagų kaina, mažos energijos sąnaudos – visa tai leidžia sukurti aukštos kokybės ir žemos kainos Haus produkciją.

 

Haus blokelių gamybai naudojamos natūralios, nekenksmingos žmogui ir aplinkai žaliavos: cementas, žvyras, smėlis, vanduo.

 

HAUS betono blokelis nebijo klimato ir metų laikų pokyčių – saulės, šalčio, drėgmės, lietaus.

Gali būti sandėliuojamas atvirame ore, mūro darbus galima atlikti bet kuriuo metų laiku.

 

HAUS betono blokelis yra ypač atsparus drėgmei. Dėka mažo kapiliarumo jis nesugeria drėgmės ir neleidžia jai prasiskverbti. Jei įmestume blokelį į vandenį pamatytume, kad blokelis nesudrėksta aukščiau ketvirtadalio savo aukščio. Taip atsitinka, nes gravitacija įveikia kapiliarų jėgas.

 

Sienų  mūrytų iš HAUS blokelių, esant poreikiui, galima ir netinkuoti, nedažyti. Betoninis blokelis yra labai atsparus aplinkos poveikiui, bėgant laikui mechaniniai ir fizikiniai rodikliai nesuprastėja. HAUS blokelis turi dar daugybę privalumų: neskyla, netrupa, atsparus šalčiui – neužšąla, atsparus ugniai, nepūna, galima naudoti įvairų tinką, įžeminti nenutinkuotą sieną.

 

Apskritai laikui bėgant HAUS blokelis įgauna dar daugiau tvirtumo! Vakarų Europoje ir JAV namai iš tuščiavidurių plonomis sienomis betono blokelių mūrijami jau beveik pusę amžiaus. Lietuvoje šis produktas  – mūro blokelis, kombinuotas su izoliacinėmis medžiagomis, taip pat įgauna populiarumo. Jau penkis dešimtmečius egzistuojanti ir vis tobulėjanti mūrijimo sistema neturi sau lygių. Betono blokelių mūro sistema neturi konkurentų statybos rinkoje, jei palygintume esmines savybes – tvirtumą, ilgą tarnavimo trukmę, triukšmo ir garso izoliaciją, atsparumą drėgmei, natūralumą, ekologiškumą.