Rostverkas, Rostverko armavimas, Rostrverkai, Blokeliai, Blokeliai kaina, Atraminės sienelės įrengimas, Pamatiniai blokeliai, Blokeliai kaina

Naujienos

2019-04-13 UAB „Vilniaus betono gaminiai“ parodoje RESTA 2019
 
UAB „Vilniaus betono gaminiai“ kaip ir kasmet dalyvauja parodoje RESTA 2019 ir kviečia visus susitikti parodos paviljone!    
 
2017-11-15 Tarpbutinės pertvaros daugiabučiams namams. Unikalus sprendimas HAUS S25
 
Vienas iš sprendinių, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį projektuojant bei statant daugiabučius gyvenamuosius namus, yra tarpbutinės pertvaros. Nors didele sąmatine verte šis sprendinys ir nepasižymi, tačiau yra pakankamai svarbus  projekto vystytojams, rangovams bei projektuotojams. Kokios charakteristikos yra esminės ir kur slypi šio sprendinio ekonominė vertė?
 
2017-04-25 Betoniniai HAUS blokeliai A , A+, A++ energinio naudingumo klasės pastatams
 
Didėjant namų energiniam efektyvumui keičiasi ir išorinių sienų konstrukcija: didėja sienos šiluminė varža, sandarumas. Namo šiltinimo vaidmuo iš esmės perkeliamas naudojamai šiltinimo sistemai, o pagrindinei konstrukcijai keliami sandarumo, tvirtumo ir šilumos inercijos reikalavimai. Dėl šių priežasčių betoniniai HAUS blokeliai tampa vis patrauklesni tiek užsakovams, tiek architektams. Kodėl?
 
2017-04-21 Mūrinės konstrukcijos – optimalus sprendimas priešgaisrinių užtvarų formavimui
 
Formuojant priešgaisrines užtvaras pastatuose, būtina gerai suvokti gaisro plitimo statiniuose principus bei priešgaisrinių užtvarų konstrukcines ypatybes, leidžiančias užtikrinti patikimą gaisro išplitimo ribojimą pastate. Atsižvelgiant į konstrukcinius priešgaisrinių užtvarų sprendinius, mūrinės konstrukcijos yra vienos optimaliausių. Šios konstrukcijos yra dažniausiai pasirenkamos, tačiau ar mokame teisingai suformuoti priešgaisrines užtvaras panaudojant mūrines konstrukcijas, ar tikrai jos atliks savo priešgaisrinio atskyrimo funkciją gaisro metu?
 
2017-04-20 Surenkamosios konstrukcijos gyvenamųjų namų statybai. Kas svarbu išsirenkant?
 
Surenkamosios konstrukcijos yra ganėtinai populiarios gyvenamųjų namų statyboje. Pagrindinės statinio konstrukcijos šiuo atveju: mūro blokeliai ir surenkamos gelžbetonio perdangos. Daugiaaukštės gyvenamosios statybos atveju, retai kada gyvenamasis būstas projektuojamas be balkono, todėl labai svarbus ir balkonų įrengimo mazgas. Taigi kas svarbu ir į ką būtina atkreipti dėmesį išsirenkant ir formuojant gyvenamųjų daugiabučių namų konstrukcijas?
 
2016-04-22 HAUS blokelių gamintojai kviečia išbandyti „Trimble Tekla Structures“ komponentus
 
Pasauliui sparčiai modernėjant, o naujosioms technologijoms vis giliau veržiantis į mūsų kasdieninį gyvenimą, statybų sektorius taip pat stengiasi neatsilikti ir žengti koja kojon su naujovėmis, pokyčiais bei revoliuciniais atradimais. Oficialūs HAUS blokelių gamintojai UAB „Vilniaus betono gaminiai“ yra vieni pirmųjų  Lietuvoje, kurie suteikia statinių konstruktoriams galimybę panaudoti jų produkciją „Trimble Tekla Structures“ programos aplinkoje. Tikėtina, jog ateityje ir kiti gamintojai paseks šios bendrovės pavyzdžiu ir skaitmenizuos savo produkciją.
 
2016-02-18 Betoninių klojinių blokai HAUS P25 – geriausias pasirinkimas įvairiems statybiniams sprendimams
 
Betoniniai klojinių blokai HAUS P25 tai dar vienas UAB „Vilniaus betono gaminiai“ produktas, kuris rinkoje pasirodė dar tik prieš puse metų, tačiau nuo pat pradžių sėkmingai įsiliejo į HAUS produkcijos šeimą ir tapo itin paklausus produktas daugelio klientų statybiniuose sprendimuose. Blokeliai HAUS P25 tai ne tik puikus sprendimas norint greitai ir nesudėtingai įrengti pamatą, tačiau tai itin universalus gaminys tinkantis įvairiems statybiniams objektams.
 
2016-02-08 HAUS ventiliacinis blokelis VB-2 – nebrangus ventiliacijos garantas!
 
HAUS ventiliacinis blokelis VB-2 – nebrangus ventiliacijos garantas! Ar jums teko susidurti su pelėsiu namuose? O galbūt nuolat jaučiate per didelę drėgmę savo būste? Viso to priežastis visiškai paprasta. Taip atsitinka dėl prasto vėdinimo arba kitaip kalbant dėl blogos ventiliacinės sistemos. Tam, kad  jūsų namuose būtų užtikrintas geras klimatas, reikėtų pasirūpinti tinkamu vėdinimu. Siekiant sukurti gerą ventiliacinę sistemą ir užtikrinti tinkamą klimatą pastate, UAB „Vilniaus betono gaminiai“ sukūrė idealų sprendimą – betoninį HAUS produkcijos blokelį VB-2.
 
2016-01-29 Betoninis klojinių blokas HAUS KL-28 – nebrangus ir paprastas būdas kolonoms įrengti!
 
UAB “Vilniaus betono gaminiai” dar praėjusių metų balandžio mėnesį, savo HAUS produkcijos asortimentą papildė nauju betoniniu kolonų klojinių bloku HAUS KL–28. Šis HAUS produkcijos blokelis tai puikus pasirinkimas norint nebrangiai ir greitai įrengti koloną, dūmtraukį ar tvoros elementus, taupant laiką, sumažinant išlaidas ir darbo krūvį.
 
2016-01-13 Haus blokelis S25 – naujas UAB „Vilniaus betono gaminiai“ produktas, pakeisiantis storas sienas.
 
Uždaroji akcinė bendrovė „Vilniaus betono gaminiai“ atsižvelgdama į visuomenės bei užsakovų poreikius, o taip pat ir į rinkos paskatinimus, savo produkciją papildė nauju mūro gaminiu - Haus blokeliu S25. Naujasis Haus produkcijos gaminys S25 griauna mitą įrodydamas, jog tvirta siena nebūtinai turi būti stora, o garso atžvilgiu plonesnė pertvara gali pasitarnauti dar labiau. Tereikia tinkamai pasirinkti!