Betoniniai klojinių blokeliai HAUS P25 tai dar vienas UAB „Vilniaus betono gaminiai“ produktas, kuris rinkoje pasirodė dar tik prieš puse metų, tačiau nuo pat pradžių sėkmingai įsiliejo į HAUS produkcijos šeimą ir tapo itin paklausus produktas daugelio klientų statybiniuose sprendimuose. Blokeliai HAUS P25 tai ne tik puikus sprendimas norint greitai ir nesudėtingai įrengti pamatą, tačiau tai itin universalus gaminys tinkantis įvairiems statybiniams objektams.

Kam skirti betoninių klojinių  blokai HAUS P25?

HAUS P25 tai betoninių klojinių blokai, kurie statyboje panaudojami kaip įdiegti klojiniai. Jų paskirtis yra įvairi, todėl jie puikiai tiks norint įrengti juostinius pamatus, atramines bei monolitines sienas, taip pat sienas atsparias gaisrui, tvoras, sąramą, monolitinį žiedą ar norint įrengti rostverką. Blokelis HAUS P25 tai plataus panaudojimo statybinis gaminys, kurio atsiradimą rinkoje paskatino visuomenės poreikiai ir būtent tokių matmenų blokelio trūkumas.

HAUS produkcijos vadybininkas Saulius Peciulevičius pasakojo, jog tokio blokelio rinkoje reikėjo jau seniai, kadangi dalyvaujant įvairiose statybų, remonto ar žemės ūkio parodose tekdavo sulaukti daugybės klausimų apie tai ar HAUS produkcijos asortimente galima rasti 25 cm įdiegtus klojinius. Būtent tai ir paskatino gaminti HAUS klojinių blokus P25.

Kuo ypatingi HAUS klojinių blokeliai P25?

Blokelis HAUS P25 yra nedidelių matmenų – 50 cm ilgio ir 25 cm pločio, o tai leidžia surinkti bet kokio ilgio pamatinę sieną. Taip pat naudojant klojinių blokus HAUS P25 nereikia rūpintis klojiniais, kadangi pats blokelis tarnauja kaip klojinys. „Naudojant P25 blokelį jūs taupote laiką, nes nereikia nuomotis klojinių, jų surinkti, o vėliau išrinkti. Taip pat nereikia jų atsivežti ar vėl išvežti, naudoti tam tikrų papildomų  priemonių klojiniams tepti ir surinkti“ – pasakojo S. Peciulevičius.

Naujas HAUS produkcijos gaminys P25 yra vienintelis toks 25 cm pločio blokelis, kuris neturi alternatyvos konkurentų tarpe. Anot S. Peciulevičiaus „Konkurentai 24 cm pločio betoninius klojinių blokelius gamina savo turimiems 24 cm blokeliams. Mes orientuojamės į platesnį klientų ratą, todėl jų pageidavimu sukūrėme 25 cm pločio blokelį, kurį galima panaudoti su bet kuriuo kitu 25 cm mūro blokeliu“.

Statybų darbai su blokeliu HAUS P25

Naujas HAUS  produkcijos gaminys P25, kaip ir kiti šios produkcijos gaminiai, pasižymi itin paprastu panaudojimu ir leidžia greitai bei efektyviai dirbti nenaudojant sunkios kėlimo technikos ar papildomos įrangos. Nereikia nuomotis klojinių, jų transportuoti, surinkti ar išsirinkti. Visa tai padeda taupyti laiką ir sumažinti išlaidas.

Anot S. Peciulevičiaus „Pamatą iš blokelių galima surinkti ir patiems, kadangi jie dėliojasi kaip „lego“. Blokeliai yra tuščiaviduriai, todėl nėra sunkūs, o visa tai leidžia sparčiai dirbti. Formuojant sieną, sąramą ar monolitinį žiedą blokai surenkami be skiedinio. Sudėliojus blokelius ir suarmavus užpilama betonu ir gaunamas vientisas bei lygus pamatas“.

„Įrenginėjant pamatus taip pat galima naudoti specialias lentas ar plokštes skirtas klojiniams, tačiau tai tik papildomos išlaidos ir laiko sąnaudos. Reikėtų atkreipti dėmesį dar ir į tai, jog atlikusios savo darbą lentos ar plokštės vėliau yra tiesiog išmetamos, kadangi statybose jų daugiau nebe panaudosite“, pasakojo ekspertas.