Uždaroji akcinė bendrovė „Vilniaus betono gaminiai“ atsižvelgdama į visuomenės bei užsakovų poreikius, o taip pat ir į rinkos paskatinimus, savo produkciją papildė nauju mūro gaminiu – Haus blokeliu S25. Naujasis Haus produkcijos gaminys S25 griauna mitą įrodydamas, jog tvirta siena nebūtinai turi būti stora, o garso atžvilgiu plonesnė pertvara gali pasitarnauti dar labiau. Tereikia tinkamai pasirinkti!

Kuo ypatingas naujasis Haus blokelis S25?

UAB „Vilniaus betono gaminiai“ yra gerai žinoma ne tik Lietuvos, tačiau ir užsienio rinkoms dėl savo gaminamos Haus produkcijos, o jų gaminami Haus blokeliai pasižymi itin aukšta kokybe ir prieinama kaina. Siekiant patenkinti visuomenės poreikius, praėjusių metų liepos mėnesį Haus produkcija pradėjo gaminti savo naująjį gaminį, blokelį S25, kuris paneigia visuomenėje susidariusią nuomonę, jog tik stora siena gali būti tvirta ir gerai izoliuoti garsą. UAB „Vilniaus betono gaminiai“ statybinį blokelį S25 į rinką išleido tik praėjusių metų rugpjūčio mėnesį.

Kaip teigia, Haus produkcijos vadybininkas Saulius Peciulevičius, naujasis Haus blokelis S25 pasižymi pačiomis geriausiomis savybėmis, kurių užduotis patenkinti svarbiausius kliento norus. Blokelis S25 yra nedegus ir nepūvantis. Taip pat pasižymi itin geromis garso izoliacinėmis savybėmis, mažu vandens sugeriamumu bei yra itin tikslių matmenų. Jis taip pat puikiai tarnaus kaip apdailos elementas, kadangi šis mūro gaminys nereikalauja jos papildomai.

Haus blokelis S25 išmatavimai

Haus S25 – pasirinkimas padėsiantis sutaupyti Jūsų erdvę.

Pagrindinė priežastis, kodėl buvo sukurtas blokelis S25 yra ta, jog pasirinkus šį produktą galite sutaupyti naudingo savo buto ploto. Visa esmė yra tame, jog šis blokelis yra plonesnis nei įprasti blokeliai, naudojami sienoms statyti. To pasekoje iš plonesnių blokelių yra pastatoma plonesnė siena, kuri „nesuvalgo“ naudingo Jūsų buto ploto. Pasirinkus naująjį Haus blokelį S25 bendras pertvaros plotas bus tik 28 cm. Kai kitų gamintojų sienos storis bus 40 cm. Taip padidėja kambarių kvadratūra, o siena iš blokelių S25 nenusileidžia savo tvirtumu storiems įprastiems blokams.

Jeigu galvojate, jog plona siena bus prastas pasirinkimas dėl garso izoliacijos – Jūs klystate. Pastatyta pertvara iš Haus blokelių S25 izoliuoja net iki 58 dB oru sklindantį garsą. To pasekoje Jūs turėsite tvirtą tarpbutinę sieną, kuri sutaupys naudingą Jūsų buto plotą, o garso izoliacija bus tokia pat gera, kaip ir statant storą sieną.

Haus blokelio S25 privalumai – dugnas ir aukštis

Haus produkcijos vadybininkas Saulius Peciulevičius teigia, jog vienas iš privalumų, skiriančių Haus blokelį nuo kitų betoninių blokelių yra dugnas. „Apvertus blokelį dugnu į viršų, lengva ir patogu mūryti taupant jungiamąjį mišinį. Siena lieka tuščiavidurė, o betonu neužlieti blokeliai – akyti. Taip oro ertmės neleidžia cirkuliuoti orui ir pagerina sienos šilumos izoliacijos savybes.“ – pasakojo S. Peciulevičius.

Haus produkcija yra ypač vertinama klientų dėl kokybės ir kainos santykio, todėl naujasis blokelis S25 taip pat pasižymi šiomis savybėmis. „Lyginant su konkurentų blokeliais mūsų Haus blokelis S25 turi dugną, o tai leidžia sutaupyti mūro mišinio ir laiką mūro darbams. Dar vienas privalumas, kurį turėčiau paminėti, tai blokelio aukštis. Renkantis blokelį S25 išvengsite mūrijimo klaidų, dėl kurių sienos aukštis iki perdangos uždėjimo vietos neatitinka norminių modulinių apskaičiavimų, sukelia neproporcingų tarpų susidarymą prie perdangos. Taisant tokį broką šiuos tarpus tenka užmūryti pjaustytais blokais. Dirbant su blokeliu S25 su šiomis problemomis nesusidursite.“ – teigė S. Peciulevičius.